ІНСТРУКЦІЯ
ДАРУЄМО НАБІР
  • Підготуйте робоче місце, застеліть плівку на рівну поверхню. Будьте готові, що фарба випадково може потрапити на незахищені ділянки (одяг/коврик/ м'які речі).
    Увага! Фарба не відпирається!
    01
  • З тильного боку основи забиваємо канцелярські кнопки (по краю). Так основу буде зручніше брати в руки для маніпуляцій. Основа має лежати на робочій поверхні абсолютно горизонтально. Для перевірки можна використати додаток на вашому телефоні (для IOS та для Android) поклавши гаджет на основу. Позначка рівня нахилу має дорівнювати 0⁰.
    02
  • Одягаєте рукавички та збовтуєте фарби в баночках до однорідної маси. Виливайте кожен колір в окремий стаканчик, і вже в ньому перемішуєте фарбу палочкою.


    03
  • Консистенція фарби повинна бути схожа до питного йогурта, Тонким тягучим струменем стікати з палочки. Якщо фарба густіше, то її можна можна розбавити спеціальним розчинником чи водою.
    04
  • Спробуйте зробити ескіз в мініатюрі того що ви хочете намалювати. Це можна зробити на шматку картону. Так ви зможете подивитись як поводить себе фарба і як кольори змішуються та виглядають в поєднані між собою.
    05

Техніки малювання
"Брудний стакан"
Ця техніка полягає в тому, що ви акуратно наливаєте декілька кольорів, один за одним в будь-якій послідовності та кількості. Далі миттєво перевертаєте стакан на основу таким чином, щоб фарба залишилась у стакані. Повільно піднімаючи стакан, можна розливати фарбу, утворюючи потрібний малюнок, або відразу підняти стакан, і вже нахиляючи основу досягати потрібного результату.
"Послідовна"
У цій техніці ви відразу виливаєте фарбу на основу в будь-якій кількості та в будь-якому місці. Можна виливати в одне і теж саме місце, і потім нахилами розливати фарбу по всій основі поки не отримуєте композицію, яка вам подобається.

  • Техніки можна поєднувати чи вигадувати свої.
    Фарбу розподіляти можна рукою чи довгою стороною палочки. Трубочкою можна роздувати фарбу, проявляючи нижні кольори. За допомогою фену можна змінити напрямок стікання фарби. Газовою горілкою можна зафіксувати композицію чи виявити нижній шар фарби у вигляді кілець, але варто бути обережним: фарба може перегрітись та покритись пухирцями.
    06
  • Після того як картину намалювали, її потрібно прикрити на період висихання коробкою, щоб на неї не потрапив пил чи сміття. Повне висихання фарби відбувається близько 24 годин. Переконайтесь, що картина знаходиться абсолютно горизонтально: якщо ні, то фарба і далі буде стікати в низький бік, і ваша композиція зміниться.
    07
  • Картина готова! За бажання, ви можете її покрити лаком чи епоксидною смолою для захисту та глянцевого відблиску.
    08